درخواست فوری وزارت ارتباطات از مخابرات

درخواست فوری وزارت ارتباطات از مخابرات
در پی حریق روز گذشته حوضچه مخابراتی شرکت مخابرات، وزارت ارتباطات از شرکت مخابرات خواست تا خسارت وارده به مشترکین را جبران کند.

به گزارش نجواخبر، در پی حریق روز گذشته حوضچه مخابراتی شرکت مخابرات، وزارت ارتباطات از شرکت مخابرات خواست تا خسارت وارده به مشترکین را جبران کند. دیروز در اثر آتش سوزی در یکی از حوضچه‌های مخابراتی شرکت مخابرات ایران که علت آن در دست بررسی است، ارتباطات مشترکین این شرکت و بخشی از مشترکین شرکت ایرانسل دچار اختلال شد. بر همین اساس شب گذشته در جلسه‌ای با حضور وزیر ارتباطات ابعاد این مسئله بررسی شد.
بر اساس گزارش‌های ارائه شده در جلسه، متأسفانه در طراحی و اجرای این حوضچه اصول حرفه‌ای، امنیتی و پدافند غیر عامل توسط شرکت مخابرات رعایت نشده بود.
در این راستا مسئول پدافند غیر عامل وزارتخانه مأمور شد که وضعیت تمامی حوضچه‌ها و مراکز مخابراتی را از جهت رعایت اصول امنیتی و پدافند غیر عامل بررسی کرده و مشکلات احتمالی را جهت اقدامات اصلاحی به شرکت مخابرات ابلاغ کند.
در ضمن به سازمان تنظیم مقررات ابلاغ شد که با استفاده از ظرفیت کمیسیون تنظیم مقررات، تصمیمات لازم در خصوص پاسخ‌گویی شرکت مخابرات و نیز جبران خسارات وارده به مشترکین از سوی این شرکت اتخاذ شود.

 


لینک کوتاه https://www.najvakhabar.ir/news/11469

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب