بهترین خبر برای یحیی گل محمدی و هواداران پرسپولیس

بهترین خبر برای یحیی گل محمدی و هواداران پرسپولیس
طلسم نقل و انتقالات پرسپولیس شکسته شد ؛ سرخ ها با یک مهاجم اروپایی به توافق رسیدند

به گزارش نجواخبر، شنیده‌ها حاکی از آن است که طلسم جذب مهاجم خارجی برای پرسپولیس شکسته شد.

پرسپولیس تا به اینجای نقل و انتقالات توانسته علیرضا بیرانوند، سروش رفیعی، مرتضی پورعلی گنجی و سعید صادقی را به عنوان چهار ملی‌پوش به خدمت بگیرد و گئورگی گولسیانی، محمد مهدی احمدی (بازیکن تیم المپیک ایران) و دانیال اسماعیلی‌فر نیز دیگر بازیکنانی بودند که در این تابستان به جمع سرخپوشان اضافه شدند.

با این حال مشکلاتی که بر سر انتقال مهاجمان مدنظر یحیی‌ گل‌محمدی شکل گرفت باعث شده تا اکنون سرمربی پرسپولیس توپ را به زمین مدیران این باشگاه بیندازد. یحیی به شدت از عملکرد مدیریت پرسپولیس گله دارد و آن‌ها را مقصر بالانس نبودن تیمش می‌داند.

با این حال مدیران پرسپولیس طی روزهای گذشته با گزینه‌های مختلفی که از سوی یحیی گل محمدی معرفی شدند، مذاکره کرد. در بین این گزینه‌ها چند نفر به دلایل مختلف از جمله مسائل مالی از حضور در ایران سرباز زدند و حضورشان در جمع سرخپوشان منتفی شد.

حضور مهاجم خارجی در پرسپولیس طلسم شده بود و هواداران این تیم انتقادهای وحشتناکی از مدیران باشگاه پرسپولیس انجام دادند و فشار زیادی برای خرید مهاجم خارجی به تیم مدیریتی سرخ‌ها وارد کردند.

آنطور که شنیدیم بالاخره طلسم جذب مهاجم خارجی برای پرسپولیسی‌ها شکسته شد و مدیران این باشگاه موفق شدند با یک مهاجم به توافق نهایی برسند.

گفته می‌شود این مهاجم اروپایی است و رزومه خوبی هم دارد. همچنین شنیدیم گزینه‌ای که پرسپولیسی‌ها با آن به توافق رسیدند، سابقه گلزنی به تیم‌های مطرحی را در کارنامه دارد.

 


لینک کوتاه https://www.najvakhabar.ir/news/11472

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب