برگزاری جلسه هم اندیشی فولاد هرمزگان و گروه توکا فولاد

برگزاری جلسه هم اندیشی فولاد هرمزگان و گروه توکا فولاد
جلسه هم اندیشی فولاد هرمزگان و گروه توکا فولاد در محل سالن اجتماعات شرکت فولاد هرمزگان و با حضور هیئت مدیره های هر دو شرکت برگزار شد.

به گزارش نجواخبر، معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان ضمن تشکر از همکاری گروه توکا در انجام فعالیت های پیمانکاری فولاد هرمزگان این دو شرکت را از یک خانواده دانست و هماهنگی بیشتر هر دو شرکت را در. راستای رسیدن به اهداف استراتژیک سازمانی، خواستار شد. معروفخانی در ادامه نتیجه توجه به کارکنان را بالارفتن رضایت مندی آنان و افزایش بهره وری سازمانی دانست و ضمن اشاره به فرموده مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه زحمتکش ترین قشر هر جامعه‌ای کارگران آن جامعه هستند گفت: حضور پر رنگ مدیران شرکت های پیمانکاری فولاد هرمزگان در بین کارکنان پیمانکاری متبوع خود که شاغل در این شرکت می‌باشند و‌ حفظ کرامت و حل مشکلات آنان، علاوه بر عمل آموزه های دینی، باعث قدردانی از کارکنان و افزایش رضایت پرسنلی و در نتیجه تسریع در دستیابی به اهداف استراتژیک سازمانی می‌شود.

معروفخانی ثبت رکوردهای متنوع و موفقیت های گوناگون در سال گذشته در کنار همه سختی‌ها و کمبودها را نتیجه افزایش رضایت کارکنان دانست.

وی از همراهی هیئت مدیره فولاد هرمزگان در فرایند تعالی این شرکت، قدردانی کرد.

 


لینک کوتاه https://www.najvakhabar.ir/news/1153

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.