شعبه تیراژه فروشگاه چرم وحید افتتاح شد

شعبه تیراژه فروشگاه چرم وحید افتتاح شد
شعبه نهم فروشگاه چرم وحید با نام شعبه تیراژه افتتاح شد.

به گزارش نجوا خبر،‌ مدیرعامل چرم وحید در حاشیه مراسم افتتاحیه شعبه تیراژه چرم وحید با اشاره به قدمت بیش از صد ساله چرم وحید در تولید کفش و کیف چرمی،‌ گفت: چرم وحید تا قبل از سال 1330 در شهر تبریز آغاز و مشغول به فعالیت بود و پس از آن سال به تهران مهاجرت نموده و به تولید ادامه داد.

وی ادامه داد: طرح توسعه فروشگاهی چرم وحید در زمینه کیف و کفش زنانه و مردانه در همه انواع کلاسیک و مجلسی و تا اسپورت ایجاد و مشغول تولید است.

مدیرعامل چرم وحید درخصوص وضعیت بازار نیز گفت: بازار امروز به گونه‌ای است که بیش از گذشته همدلی با همدیگر را می‌طلبد، چرا که امروزه مشکلاتی هم گریبانگیر تولید و هم معیشت مردم است و نیاز است که مشتری و تولیدکننده با همیاری همدیگر به گونه‌ای رفتار کنند تا از این دوران نیز گذر کنیم، و باید به اینده امیدوار باشیم.

وی با اشاره به طرح توسعه درخصوص صادرات نیز گفت: در صورت آماده شدن بسترها و حمایتهای واقعی دولت مانند آماده شدن بستر برای موقیت تجاری صادرات نیز خواهیم داشت زیرا که کیفیت و قیمت مناسب محصولات ما رقیب بسیار سرسختی برای محصولات چرمی در سایر کشورها مانند ترکیه و ایتالیا است.

 

منبع: ایلنا

لینک کوتاه https://www.najvakhabar.ir/news/1156

کلیدواژه‌ها

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب