بازهم گرانی؛

تیبا به قیمتی رسید که هیچ کس باور نمی‌کند +جدول

تیبا به قیمتی رسید که هیچ کس باور نمی‌کند +جدول
با توقف تولید تیبا، این هفته خانواده تیبا رشد ۲ تا ۵ میلیون تومانی قیمت را در بازار تجربه کرد.

به گزارش نجواخبر، بر اساس اعلام وزیر صنعت قرار است دو عضو خانواده تیبا یعنی تیبا صندوقدار، تیبا 2 و ساینا به همراه سمند ایران خودرو از خط تولید خارج شوند. خروج این خودروها باعث خواهد شد تا ارزان ترین محصولات در سبد محصولاتی دو خودروساز بزرگ کشور از دور خارج شوند.

البته در حال حاضر مشخص نیست برنامه دو خودروساز برای جایگزین کردن محصولاتی که توقف تولید دارند چیست اما واکنش بازار نسبت به این موضوع قابل تأمل است.

این هفته قیمت خانواده تیبا رشد 2 تا 5 میلیون تومانی در بازار داشت. با این شرایط تیبا صندوقدار با رشد 5 میلیون در بازار 203 میلیونی شد و تیبا 2 معمولی هم با رشد 1 میلیونی در بازار 208 میلیون تومان فروخته می‌شود. ساینا نیز این هفته بدون تغییر در بازار 212 میلیون تومان به فروش رفت.

در محصولات ایران خودرو نیزسمندlx در بازار 310 میلیون تومان قیمت خورد . سمند lx با موتور ef7 نیز 351 میلیون تومان، پژو 206 تیپ 2 با قیمت 304 میلیون تومان، پژو پارس 378 میلیون تومان و دنا 300 میلیون تومان در بازار عرضه شد.

تیبا صندوق دار پلاس مدل ۱۳۹۹ نیز با نرخ ۱۹۴ میلیون تومان به فروش رفت. تیبا هاچبک ex مدل ۱۳۹۹ نیز با نرخ ۱۹۲ میلیون معامله شد. مدل ۱۴۰۰ این خودرو با قیمت ۲۰۰ میلیون تومان و مدل ۱۴۰۱ آن نیز با قیمت ۲۰۹ میلیون و پانصد هزار تومان به فروش رسید.

تیبا هاچبک پلاس مدل ۱۳۹۹ نیز با قیمت ۱۹۹ میلیون تومان به فروش رفت و مدل ۱۴۰۰ آن نیز با قیمت ۲۱۱ میلیون تومان معامله شد.

 


لینک کوتاه https://www.najvakhabar.ir/news/1190

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب