نتایج قرعه کشی خودرو‌های ایران خودرو، سایپا و مدیران خودرو امروز ۲ مرداد ۱۴۰۱/ اسامی برندگان

نتایج قرعه کشی خودرو‌های ایران خودرو، سایپا و مدیران خودرو امروز ۲ مرداد ۱۴۰۱/ اسامی برندگان
نتایج قرعه کشی دومین دور فروش خودرو از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، عصر امروز یکشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۱ اعلام می‌شود

به گزارش نجواخبر، نتایج قرعه کشی خودرو های عرضه شده در دومین دور فروش خودرو در سامانه فروش یکپارچه خودرو، امروز یکشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۱ اعلام می‌شود. متقاضیان ثبت نام خودرو به‌روش قرعه کشی و به صورت اینترنتی با ورود به سامانه فروش یکپارچه خودرو به نشانی sale.iranecar.com می‌توانند نتایج قرعه کشی را مشاهده کنند.

نتایج قرعه کشی دومین دور فروش خودرو از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، عصر امروز یکشنبه اعلام می‌شود.

دومین مرحله از فروش خودرو از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو از شنبه هفته گذشته (۲۵ تیر ماه) آغاز شد و تا روز سه‌شنبه (۲۸ تیرماه ادامه) ادامه داشت. در این دور در مجموع پنج میلیون و ۷۴۰ هزار و ۳۱۴ نفر ثبت نام کردند که از این تعداد در طرح عادی، پنج میلیون و ۶۳۴ هزار و ۶۴۰ نفر پس از احراز هویت، واجد شرایط شناخته شدند.

همچنین در طرح فروش یکپارچه ویژه طرح جوانی جمعیت (طرح ویژه مادران)، در مجموع ۳۱۷ هزار و ۲۴۱ نفر ثبت‌نام کرده که از این تعداد به ترتیب ۱۹۹ هزار و ۹۲۷ نفر واجد شرایط و به‌تبع ۱۱۷ هزار و ۳۱۴ نفر فاقد شرایط معرفی شده‌اند.

قرعه‌کشی این دور صبح دیروز (شنبه اول مرداد ماه) با حضور نهاد‌های نظارتی و نمایندگان خودروسازان در محل شرکت ایران‌خودرو انجام شد و آنطور که وزارت صمت اعلام کرده به احتمال زیاد عصر امروز یکشنبه دوم مرداد ماه نتایج اعلام خواهد شد و متقاضیان می‌توانند نتیجه نهایی را از طریق سامانه یکپارچه به آدرس sale.iranecar.com مشاهده کنند.

 


لینک کوتاه https://www.najvakhabar.ir/news/1196

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.