30 درصد قطعات داخلی و مورد نیاز کامیونهای کشنده دافران تولید داخلی است

30 درصد قطعات داخلی و مورد نیاز کامیونهای کشنده دافران تولید داخلی است
مدیرعامل شرکت شایان یدک گفت: 30 درصد قطعات داخلی و مورد نیاز کامیونهای کشنده دافران تولید داخلی است.

به گزارش نجواخبر، افشاری مدیرعامل شرکت شایان یدک،‌ ضمن معرفی این شرکت به عنوان ارائه دهنده خدمات پس از فروش کامیونهای کشنده دافران گفت: بسیار خرسندیم که توانستیم در سال "تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین " در راستای تحقق شعار سال و دستیابی به اهداف و تولید محصولات با کیفیت دست یابیم.

وی با اشاره به بیش از 2 سال وقفه‌ای که در صنعت نمایشگاهی خودرو کشور حاکم بود گفت: خوشبختانه شاهد استقبال بسیار خوب بازدیدکنندگان هستیم. اگر در گذشته تبلیغات ما به صورت بروشورها و تبلیغات محیطی مانند بیلبورد و غیره بود امروزه محصولات ما در معرض نمایش و آزمایش قرار دارند و تمامی بازدیدکنندگان می‌توانند سوار بر خودروها شده و به صورت مستقیم آن را آزمایش کنند و به آن امتیاز دهند.

افشاری ادامه داد: افتخار می‌کنیم که امروزه حدود 20 تا 30 درصد قطعات داخلی و مورد نیاز دافران تولید کشور و به دست نیرو.های ایرانی و بومی است.

وی ادامه داد: شرکت شایان یدک خدمات پس از فروش محصولات دافران را به صورت شبانه روز و در 365 روز سال به صورت مستمر به مشتریان خود در سراسر جاده های ترانزیتی کشور ارائه می‌دهد و بر طبق گزارشات از مرکز نظرسنجیها و وزارت صمت از خدمات پس از فروش شرکت شایان یدک، کیفیت خدمات مورد رضایت مشتریان است. بر همین اساس این نوید را به مشتریان خود میدهیم که همواره با عرضه قطعات به‌روز و مورد نیاز آنها به خدمت خود ادامه خواهیم داد.

 

منبع: ایلنا

لینک کوتاه https://www.najvakhabar.ir/news/1199

کلیدواژه‌ها

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب