جانشین کامران نجف‌زاده در نیویورک مشخص شد +سوابق

جانشین کامران نجف‌زاده در نیویورک مشخص شد +سوابق
طی حکمی از سوی پیمان جبلی رئیس رسانه ملّی، مدیر دفتر نمایندگی صدا و سیما در نیویورک منصوب شد.

به گزارش نجواخبر، در متن حکم پیمان جبلی، رئیس صداوسیما خطاب به علی رجبی، مدیر دفتر نمایندگی صدا و سیما در نیویورک آمده است:

«باسمه تعالی

برادر گرامی جناب آقای علی رجبی.

نظر به مراتب تعهد و تجارب مفید جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان "مدیر دفتر نمایندگی سازمان در نیویورک "منصوب می‌شوید. رصد وقایع و رویداد‌های سازمان ملل متحد و کشور محل مأموریت در زمینه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، مذهبی و فرهنگی، جمع آوری و ارسال اخبار با توجه به اولویت‌ها و ارزش‌های خبری و بهره برداری بهینه از امکانات سخت افزاری و نرم‌افزاری موجود در جهت تولید برنامه از وظایف شما می‌باشد.

از زحمات و تلاش‌های مستمر جناب آقای کامران نجف‌زاده در مدت تصدی این مسئولیت تشکر و قدردانی می‌کنم. توفیق جنابعالی را از خداوند متعال، در ایفای مطلوب وظایف محوله و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی خواستارم.»

علی رجبی خبرنگار ارشد سازمان صداوسیما، دارای تحصیلات کارشناسی ارشد در رشته علوم سیاسی و نیز رشته علوم ارتباطات گرایش ژورنالیسم تلویزیونی است. وی دارای ۲۲ سال سابقه خبرنگاری داخلی در حوزه‌های سیاسی و اقتصادی است.

در کارنامه وی، عناوینی، چون خبرنگار و مدیر خبر صداوسیما در افغانستان، خبرنگار و مدیر خبر صداوسیما در عراق، خبرنگار و مدیر نمایندگی سازمان صداوسیما در منطقه امریکای لاتین (ونزوئلا) ثبت شده است.

کامران نجف‌زاده مأموریت خبری اش را از دی‌ماه ۱۳۹۴ در نیویورک انجام داد؛ وی از سال ۱۳۸۴ در بخش خبری ۲۰:۳۰ به عنوان گوینده خبر شروع به فعالیت داشت؛ همچنین او به عنوان خبرنگار اعزامی در کشور‌های ایتالیا، سوئیس، مصر، اتریش حضور داشته است.

 


لینک کوتاه https://www.najvakhabar.ir/news/1212

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.