برگزاری جلسه بررسی عملکرد شعب بانک ایران زمین استان اصفهان

برگزاری جلسه بررسی عملکرد شعب بانک ایران زمین استان اصفهان
جلسه بررسی عملکرد شعب مدیریت استان های اصفهان، قم، مرکزی و چهارمحال و بختیاری با حضور پرسنل و روسای دوایر صندوق و کارشناسان ستاد برگزار شد.

به گزارش نجوا خبر و به‌نقل از روابط عمومی: در ابتدای این جلسه وحید علیزاده مدیریت شعب استان های اصفهان، قم، مرکزی و چهارمحال و بختیاری با تشریح اهداف و سیاست های بانک به بررسی وضعیت عملکرد شعب در تیرماه پرداخت و بر تلاش در جهت دستیابی به اهداف ابلاغی تاکید کرد.

علیزاده توجه به تحولات بانک در زمینه بانکداری دیجیتال و خدمات بانکداری باز را امری اساسی و اجتناب ناپذیر در عصر ارتباطات دانست و افزود: ورود به دنیای دیجیتال میدان جدیدی را برای فعالیت ما ایجاد کرده است و روند سریع و رو به رشد این عرصه می‌طلبد تا همگی با معرفی و تبلیغ خدمات متنوعی که داریم، سهم خودمان را از این بازار کسب کنیم.

وی با اشاره به تنوع سرویس‌های هلدینگ فناوری اطلاعات بانک ایران زمین، خاطرنشان کرد: خدمات بانک نظیر پایانه های فروشگاهی، اینترنت بانک، همراه بانک، تلفن بانک، خدمات درگاه های اینترنتی و غیره، باعث شده است تا هر روز میزان درخواست کاربران از خدمات بانکداری مدرن افزایش پیدا کند و این گامی موثر در جهت پیاده سازی بانکداری دیجیتال و اهداف عالیه بانک است.

 


لینک کوتاه https://www.najvakhabar.ir/news/1239

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب