گفتگوی اختصاصی با «آتیلا حجازی»: در جام جهانی موفق می‌شویم؟

گفتگوی اختصاصی با «آتیلا حجازی»: در جام جهانی موفق می‌شویم؟
پیشکسوت استقلال گفت: اسکوچیچ اقتدار لازم را ندارد ضمن اینکه رزومه او باعث شده تا بازیکنان زیاد به حرف‌های او توجه نکنند.

به گزارش خبرنگار نجوا خبر، آتیلا حجازی پیشکسوت استقلال می‌گوید این تیم با حفظ شاکله اصلی تیم قهرمان فصل گذشته می‌تواند برای فصل جدید هم به کسب موفقیت امیدوار باشد.

با برگزاری قرعه کشی لیگ برتر شرایط استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟

حساس‌ترین بازی در هفته دوازدهم برگزار خواهد شد. زمان بسیار خوبی است چون تیم‌ها جا افتاده‌اند، از یکدیگر شناخت دارند و حساسیت امتیازها باعث خواهد شد دو تیم تنها به فکر برد باشند. در مجموع معتقدم استقلال با حفظ اسکلت فصل گذشته و نفرات جدیدی که جذب کرده می‌تواند همانند فصل پیش به قهرمانی دست پیدا کند.

وضعیت اسکوچیچ و شرایط تیم ملی را چطور می‌بینید؟

سرمربی تیم ملی مرد خوش شانسی است که بدون رزومه مشخص توانست هدایت تیم ملی را به عهده بگیرد. اعتقاد دارم بیشتر از این خوش شانس است که یک بار اخراج شد و دوباره بازگشت تا در جام جهانی بر روی نیمکت تیم ملی ایران بنشیند. ضعف مدیریت اسکوچیچ یکی از دلایل اصلی است که او نتوانسته خود را به بازیکنان تیم ملی دیکته کند. او اقتدار لازم را ندارد ضمن اینکه رزومه او باعث شده تا بازیکنان زیاد به حرف‌های او توجه نکنند. مربی ای که به یک باره از یک تیم لیگ یک آمد و هدایت تیم ملی را برعهده گرفت نمی‌تواند مقابل بازیکنانی که سال‌هاست در اروپا بازی می‌کنند، قد علم کند. بنابراین او خوش شانس است که با این شرایط توانست سرمربی تیم ملی ایران در جام جهانی بشود.

چه راهکاری وجود دارد تا در جام جهانی موفق باشیم؟

به نظرم اسکوچیچ توانایی لازم را برای موفقیت تیم ملی ندارد. او نیاز به یک مربی ایرانی دارد تا در کنار او باشد و به او کمک کند. مردی که بتواند هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ ارتباط با بازیکنان به اسکوچیچ یاری دهد. به اعتقاد من کسی باید کنار اسکوچیچ باشد که تجربه بالایی دارد و برای همه قابل قبول است و از نظر فنی هم می‌تواند در سخت‌ترین شرایط به سرمربی کمک کند.

به نظر شما شانسی برای صعود داریم؟

ملی پوشان ما کار سختی در جام جهانی خواهند داشت. حریفان ما صاحب نام هستند و در فوتبال دنیا حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. بنابراین باید کادرفنی تیم ملی بهترین‌ها را دعوت کرده تا بتوانند در جام جهانی مقابل حریفان بزرگ درخشش لازم را داشته باشند.

انتخابات پیش روی فدراسیون فوتبال را چطور ارزیابی می‌کنید؟

فدراسیون به فردی نیاز دارد که از جنس فوتبال باشد. آشنایی کاملی با ساختار فوتبال ایران داشته باشد. مردی که بتواند حاشیه‌ها را از بین ببرد، آرامش را به فوتبال بازگرداند و تیم ملی را آماده جام ملت‌های آسیا کند تا بتوانیم بعد از گذشت سال‌ها در این تورنمنت آسیایی قهرمان شویم.

 


لینک کوتاه https://www.najvakhabar.ir/news/1356

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب