افتتاح دو پروژه شرکت فولاد مبارکه توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت

افتتاح دو پروژه شرکت فولاد مبارکه توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت
وزیر صنعت معدن و تجارت در سفر خود به استان اصفهان پس از افتتاح پروژه‌های صنعتی در مجتمع فولاد سبا، با حضور در شرکت فولاد مبارکه، از خطوط تولید نواحی فولادسازی و نورد گرم این شرکت بازدید کرد.

به گزارش نجواخبر، رضا فاطمی‌امین، روز سه شنبه در سفر خود به استان اصفهان پس از افتتاح پروژه‌های صنعتی در مجتمع فولاد سبا، در جمع خبرنگاران با بیان این که ما هم تولیدکننده و هم صادرکننده فولاد هستیم اظهار داشت: زمانی که قصد تولید الکتروموتور داریم، فولاد الکتریکی را از دیگر کشورها خریداری و وارد می‌کنیم که خوشبختانه فولاد مبارکه در این زمینه کشورمان را از واردات این محصول بی‌نیاز کرد.

وی افزود: این شرکت در حوزه فناوری نیز اقدامات موثری انجام‌ داده و توانسته با صرفه‌جویی قابل توجهی، کمترین میزان مصرف آب را در میان فولادسازان جهان داشته باشد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: در زمینه تحقیق و توسعه، اقدامات مثبتی در فولاد مبارکه صورت گرفته که یکی از اقدامات مهمّی که در این مجموعه کلید خورده و از دغدغه‌های ما محسوب می‌شود، تولید فولادهای ویژه، نظیر فولادهایی است که در تولید ترانسفورماتورها کاربرد دارد و بسیار مهم است.

وی تصریح کرد: امروز به پاس قدردانی از زحمات و تلاش‌های مدیران و کارکنان سخت‌کوش فولاد مبارکه، از این مجموعه دیدن کردم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: همان‌طور که مقام معظم رهبری اشاره کرده‌اند، تولید یک جهاد است و این جهاد در برابر دشمن است؛ علی‌رغم اعمال تحریم‌های ظالمانه دشمنان، حجم تجارت خارجی ایران در سال گذشته ۱۲۰ میلیارد دلار بوده و این نشان‌دهنده جهادی است که در تولید و تجارت رقم خورده که جای قدردانی از حرکت جهادگونه رزمندگان و سربازان جبهه صنعت دارد.

فاطمی‌امین، وزیر صنعت معدن و تجارت روز سه شنبه در سفر خود به استان اصفهان پس از افتتاح پروژه‌های صنعتی در مجتمع فولاد سبا، با حضور در شرکت فولاد مبارکه، از خطوط تولید نواحی فولادسازی و نورد گرم این شرکت بازدید کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت بعدازظهر سه شنبه بمنظور بازدید از واحدهای صنعتی و شرکت در مراسم تقدیر از صادرکنندگان نمونه سال ۱۴۰۰ اصفهان به این استان سفر کرد.

 


لینک کوتاه https://www.najvakhabar.ir/news/894

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب