هشدار فوری: کرونا این شهرهای ایران را درنوردید +آخرین نقشه

هشدار فوری: کرونا این شهرهای ایران را درنوردید +آخرین نقشه
براساس آخرین به روزرسانی ‌ها، باوجود آنکه در هفته‌ اخیر تعداد شهرستان های با وضعیت قرمز و نارنجی در استان، به ترتیب دو و چهار بود در حال حاضر هفت شهرستان استان در وضعیت قرمز و دو شهرستان نیز در وضعیت نارنجی کرونایی قرار گرفته‌اند.

به گزارش نجواخبر،براساس آخرین به روزرسانی ‌ها، باوجود آنکه در هفته‌ اخیر تعداد شهرستان های با وضعیت قرمز و نارنجی در استان، به ترتیب دو و چهار بود در حال حاضر هفت شهرستان استان در وضعیت قرمز و دو شهرستان نیز در وضعیت نارنجی کرونایی قرار گرفته‌اند.

براساس این گزارش در هفته گذشته فقط شهرستان های جیرفت و منوجان در وضعیت قرمز قرار داشتند اما براساس نقشه جدید کرونایی کشور در هفته جاری (۲۵ تیرماه) شهرستان های کوهبنان، زرند، عنبرآباد، کرمان و قلعه گنج نیز به آنها پیوسته و قرمز شده‌اند ضمن آنکه شهرستان رابر وضعیت نارنجی هفته قبل خود را همچنان حفظ کرده است و شهرستان رودبار جنوب که در هفته قبل در وضعیت زرد کرونایی قرار داشت نیز به نارنجی تغییر رنگ داده است.

به گزارش ایسنا، در هفته قبل ۶ شهرستان استان کرمان در وضعیت آبی کرونایی قرار داشتند که طبق اعلام وزارت بهداشت در حال حاضر فقط شهرستان منوجان توانسته وضعیت خود را همچنان آبی حفظ کند.

 


لینک کوتاه https://www.najvakhabar.ir/news/986

دیدگاه‌ها

در حال ثبت دیدگاه...

مخاطب گرامی توجه فرمایید: نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب